IHLP4040DZER5R6M51 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
MFR Recommended
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Direkt
Pulse Electronics
5.6 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 9.3 A Max. 17,6mOhm Icke standard
IHLP4040DZER5R6M51
DigiKeys produktnummer
IHLP4040DZER5R6M51-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP4040DZER5R6M51
Beskrivning
FIXED IND 5.6UH 9.3A 17.6 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
IHLP4040DZER5R6M51 Modeller
Likströmsresistans (DCR)
Max. 17,6mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
16,3MHz
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Formgjuten
Tolerans
±20%
Leverantörens enhetsförpackning
4040
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,425" x B 0,400" (10,80 x 10,16mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
9A
Höjd - monterad (max)
0,157" (4,00mm)