IHLP4040DZER100M11 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Direkt
Sumida America Inc.
I lager: 19 232
Datablad
Direkt
Pulse Electronics
Similar
CODACA
Similar
Eaton - Electronics Division
Bourns Inc.
10 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 7.5 A Max. 30,5mOhm Icke standard