IDC7328ER1R0M är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Pulse Electronics
I lager: 90
Datablad
Similar
TDK
I lager: 0
Datablad
Similar
Signal Transformer
I lager: 0
Bourns Inc.
I lager: 749
1 µH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 8.6 A Max. 9mOhm Icke standard
IDC7328ER1R0M
DigiKeys produktnummer
IDC7328ER1R0M-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IDC7328ER1R0M
Beskrivning
FIXED IND 1UH 8.6A 9 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
IDC7328ER1R0M Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
20A
Tillv.
Skärmning
Oskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 9mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Trumkärna, trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
Icke standard
Induktans
Storlek/dimension
L 0,730" x B 0,600" (18,54 x 15,24mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,280" (7,11mm)