SC5022F-1R0
DigiKeys produktnummer
SC5022F-1R0-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SC5022F-1R0
Beskrivning
FIXED IND 1UH 10.5A 9 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 µH Oskärmad Trådlindad Induktor 10.5 A Max. 9mOhm Icke standard
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
20A
Tillv.
Skärmning
Oskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 9mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±30%
Storlek/dimension
L 0,750" x B 0,620" (19,04 x 15,74mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,280" (7,11mm)