CMF651K7800FKRE11 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Parametrisk ekvivalent
1.78 kOhms ±1% 1,5W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF651K7800FKRE11
DigiKeys produktnummer
CMF651K7800FKRE11-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF651K7800FKRE11
Beskrivning
RES 1.78K OHM 1.5W 1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF651K7800FKRE11 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)