CMF601K7800FKRE har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
1.78 kOhms ±1% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF601K7800FKRE
DigiKeys produktnummer
CMF601K7800FKRE-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF601K7800FKRE
Beskrivning
RES 1.78K OHM 1W 1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF601K7800FKRE Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
Diam. 0,165" x L 0,469" (4,20 x 11,90mm)