CMF701K7800FKRE har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Similar
Parametrisk ekvivalent
1.78 kOhms ±1% 1,75W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF701K7800FKRE
DigiKeys produktnummer
CMF701K7800FKRE-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF701K7800FKRE
Beskrivning
RES 1.78K OHM 1.75W 1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF701K7800FKRE Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)