CMF60180R00FKEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 84
Datablad
Similar
Parametrisk ekvivalent
I lager: 5 591
Parametrisk ekvivalent
180 Ohms ±1% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF60180R00FKEA
DigiKeys produktnummer
CMF60180R00FKEA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF60180R00FKEA
Beskrivning
RES 180 OHM 1W 1% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF60180R00FKEA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Aktiv
Storlek/dimension
Diam. 0,165" x L 0,469" (4,20 x 11,90mm)