CMF65180R00FKEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Parametrisk ekvivalent
180 Ohms ±1% 1,5W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF65180R00FKEA
DigiKeys produktnummer
CMF65180R00FKEA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF65180R00FKEA
Beskrivning
RES 180 OHM 1.5W 1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF65180R00FKEA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)