CMF60180R00FKEK är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 5 591
Datablad
180 Ohms ±1% 1W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
CMF60180R00FKEK
DigiKeys produktnummer
CMF60180R00FKEK-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CMF60180R00FKEK
Beskrivning
RES 180 OHM 1W 1% AXIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CMF60180R00FKEK Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Storlek/dimension
Diam. 0,165" x L 0,469" (4,20 x 11,90mm)