VDRUS07M420BKE är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
I lager: 138
680 V 1.8 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 7mm
VDRUS07M420BKE
DigiKeys produktnummer
56-VDRUS07M420BKE-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VDRUS07M420BKE
Beskrivning
VARISTOR 680V 1.8KA DISC 7MM
Detaljerad beskrivning
Kategori
Varistorspänning (max)
748 V
Energi
62J
Kapacitans @ frekvens
85 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
420 V
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Max DC-spänning
560 V
Varistorspänning (min)
612 V
Inkapsling/låda
Skiva 7mm
Varistorspänning (typisk)
680 V