VDRUS07M420BSE
DigiKeys produktnummer
BC5459-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VDRUS07M420BSE
Beskrivning
VARISTOR 680V 1.8KA DISC 7MM
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
680 V 1.8 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 7mm
Kategori
Varistorspänning (max)
748 V
Ström - stötpuls
1.8 kA
Serie
Energi
62J
Kapacitans @ frekvens
85 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
420 V
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Max DC-spänning
560 V
Varistorspänning (min)
612 V
Inkapsling/låda
Skiva 7mm
Varistorspänning (typisk)
680 V