VDRH07K420BSE är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
680 V 1.75 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 7mm
VDRH07K420BSE
DigiKeys produktnummer
56-VDRH07K420BSE-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VDRH07K420BSE
Beskrivning
VDR HS 07D 1750A 420V STLDS BULK
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Varistorspänning (max)
748 V
Tillverkare
Ström - stötpuls
1.75 kA
Serie
Energi
56J
Kapacitans @ frekvens
85 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
420 V
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Max DC-spänning
560 V
Varistorspänning (min)
612 V
Inkapsling/låda
Skiva 7mm
Varistorspänning (typisk)
680 V