VDRUS07M385BSE är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
620 V 1.8 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 7mm
VDRUS07M385BSE
DigiKeys produktnummer
56-VDRUS07M385BSE-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VDRUS07M385BSE
Beskrivning
VARISTOR 620V 1.8KA DISC 7MM
Detaljerad beskrivning
Kategori
Varistorspänning (max)
682 V
Energi
59J
Kapacitans @ frekvens
95 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
385 V
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Max DC-spänning
505 V
Varistorspänning (min)
558 V
Inkapsling/låda
Skiva 7mm
Varistorspänning (typisk)
620 V