VDRUS07M385BKE är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
620 V 1.8 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 7mm
VDRUS07M385BKE
DigiKeys produktnummer
56-VDRUS07M385BKE-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VDRUS07M385BKE
Beskrivning
VARISTOR 620V 1.8KA DISC 7MM
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Varistorspänning (max)
682 V
Tillverkare
Ström - stötpuls
1.8 kA
Serie
Energi
59J
Förpackning
Bulk
Antal kretsar
1
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
95 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
385 V
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Max DC-spänning
505 V
Monteringstyp
Genomgående hål
Varistorspänning (min)
558 V
Inkapsling/låda
Skiva 7mm
Varistorspänning (typisk)
620 V