VDRH07K385BKE är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
620 V 1.75 kA Varistor 1 Kretsar Genomgående hål Skiva 7mm
VDRH07K385BKE
DigiKeys produktnummer
56-VDRH07K385BKE-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VDRH07K385BKE
Beskrivning
VDR HS 07D 1750A 385V KNLDS BULK
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Varistorspänning (max)
682 V
Tillverkare
Ström - stötpuls
1.75 kA
Serie
Energi
54J
Förpackning
Bulk
Antal kretsar
1
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
95 pF @ 1 kHz
Max AC-spänning
385 V
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Max DC-spänning
505 V
Monteringstyp
Genomgående hål
Varistorspänning (min)
558 V
Inkapsling/låda
Skiva 7mm
Varistorspänning (typisk)
620 V