K104M15X7RF5UK2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Direkt
Datablad
Uppgradering
Uppgradering
Similar
Similar
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
I lager: 329
0.1 µF ±20% 50V Keramiska kondensatorer X7R Radial
K104M15X7RF5UK2
DigiKeys produktnummer
K104M15X7RF5UK2-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K104M15X7RF5UK2
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 50V X7R RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K104M15X7RF5UK2 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,102" (4,00 x 2,60mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,295" (7,50mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)