K104M20X7RH5UL2 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Similar
KEMET
0.1 µF ±20% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
K104M20X7RH5UL2
DigiKeys produktnummer
K104M20X7RH5UL2-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K104M20X7RH5UL2
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 100V X7R RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K104M20X7RH5UL2 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,260" (6,60mm)
Tolerans
±20%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)