K102J20C0GH5UK5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Similar
Similar
KEMET
KEMET
I lager: 797
TDK
I lager: 931
TDK
I lager: 35
I lager: 615
1000 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
K102J20C0GH5UK5
DigiKeys produktnummer
K102J20C0GH5UK5-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
K102J20C0GH5UK5
Beskrivning
CAP CER 1000PF 100V NP0 RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
K102J20C0GH5UK5 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,335" (8,50mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)