A333M20X7RK5TAA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Direkt
KEMET
Uppgradering
KEMET
0.033 µF ±20% 200V Keramiska kondensatorer X7R Axiell
A333M20X7RK5TAA
DigiKeys produktnummer
A333M20X7RK5TAA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A333M20X7RK5TAA
Beskrivning
CAP CER 0.033UF 200V X7R AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
A333M20X7RK5TAA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
Diam. 0,118" x L 0,197" (3,00 x 5,00mm)
Tolerans
±20%