C420C333MAR5TA7200 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Parametrisk ekvivalent
0.033 µF ±20% 250V Keramiska kondensatorer X7R Axiell
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C420C333MAR5TA7200
DigiKeys produktnummer
C420C333MAR5TA7200-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C420C333MAR5TA7200
Beskrivning
CAP CER 0.033UF 250V X7R AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C420C333MAR5TA7200 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
Diam. 0,100" x L 0,200" (2,54 x 5,08mm)
Tolerans
±20%