A333K20X7RK5TAA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Direkt
KEMET
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KEMET
Uppgradering
0.033 µF ±10% 200V Keramiska kondensatorer X7R Axiell
A333K20X7RK5TAA
DigiKeys produktnummer
A333K20X7RK5TAA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A333K20X7RK5TAA
Beskrivning
CAP CER 0.033UF 200V X7R AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
A333K20X7RK5TAA Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Axiell
Kapacitans
Storlek/dimension
Diam. 0,118" x L 0,197" (3,00 x 5,00mm)
Tolerans
±10%