A101K15X7RK5TAA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
Uppgradering
KEMET
KEMET
100 pF ±10% 200V Keramiska kondensatorer X7R Axiell
A101K15X7RK5TAA
DigiKeys produktnummer
A101K15X7RK5TAA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A101K15X7RK5TAA
Beskrivning
CAP CER 100PF 200V X7R AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
A101K15X7RK5TAA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
Diam. 0,098" x L 0,150" (2,50 x 3,80mm)
Tolerans
±10%