A101J15C0GL5TAA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
100 pF ±5% 500V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Axiell
A101J15C0GL5TAA
DigiKeys produktnummer
A101J15C0GL5TAA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A101J15C0GL5TAA
Beskrivning
CAP CER 100PF 500V C0G/NP0 AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
A101J15C0GL5TAA Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Axiell
Kapacitans
Storlek/dimension
Diam. 0,098" x L 0,150" (2,50 x 3,80mm)
Tolerans
±5%