A101K15C0GK5TAA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
I lager: 0
Datablad
Similar
Similar
Parametrisk ekvivalent
KEMET
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
100 pF ±10% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Axiell
A101K15C0GK5TAA
DigiKeys produktnummer
A101K15C0GK5TAA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A101K15C0GK5TAA
Beskrivning
CAP CER 100PF 200V C0G/NP0 AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
A101K15C0GK5TAA Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Axiell
Kapacitans
Storlek/dimension
Diam. 0,098" x L 0,150" (2,50 x 3,80mm)
Tolerans
±10%