A101K15X7RH5TAA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Similar
KYOCERA AVX
100 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Axiell
A101K15X7RH5TAA
DigiKeys produktnummer
1215PHTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
A101K15X7RH5TAA
Beskrivning
CAP CER 100PF 100V X7R AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
A101K15X7RH5TAA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
Diam. 0,098" x L 0,150" (2,50 x 3,80mm)
Tolerans
±10%