SA101C101KAR är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
100 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Axiell
SA101C101KAR
DigiKeys produktnummer
SA101C101KAR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SA101C101KAR
Beskrivning
CAP CER 100PF 100V X7R AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
SA101C101KAR Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Axiell
Kapacitans
Storlek/dimension
Diam. 0,100" x L 0,170" (2,54 x 4,32mm)
Tolerans
±10%