1C20X7R102K100R är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
I lager: 9 208
Datablad
Similar
KEMET
I lager: 0
Datablad
Similar
KEMET
1000 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
1C20X7R102K100R
DigiKeys produktnummer
1C20X7R102K100R-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1C20X7R102K100R
Beskrivning
CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1C20X7R102K100R Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Storlek/dimension
L 0,200" x B 0,125" (5,08 x 3,18mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,250" (6,35mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)