C330C102JAG5TA7301 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
KEMET
I lager: 0
Datablad
1000 pF ±5% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
C330C102JAG5TA7301
DigiKeys produktnummer
C330C102JAG5TA7301-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C330C102JAG5TA7301
Beskrivning
CAP CER 1000PF 250V C0G/NP0 RAD
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
C330C102JAG5TA7301 Modeller
Kategori
Egenskaper
Låg ESL
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,280" x B 0,160" (7,11 x 4,07mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,360" (9,14mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,200" (5,08mm)
Spänning - märkt
Ledartyp
Formade ledningar
Temperaturkoefficient
Basproduktens nummer
Arbetstemperatur
-55°C-125°C