8Q-32.000MEIQ-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 528
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 0
Datablad
Abracon LLC
I lager: 1 899
EPSON
Jauch Quartz
Jauch Quartz
Parametrisk ekvivalent
32 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Q-32.000MEIQ-T
DigiKeys produktnummer
887-8Q-32.000MEIQ-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
887-8Q-32.000MEIQ-TCT-ND - Remsbit (CT)
887-8Q-32.000MEIQ-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Q-32.000MEIQ-T
Beskrivning
CRYSTAL 32MHZ 10PF SMD
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
32 MHz
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,016" (0,40mm)