FA-118T 32.0000MA20X-AJ3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 0
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 0
Datablad
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
ECS Inc.
Parametrisk ekvivalent
ECS Inc.
32 MHz ±20ppm Kristaller 8pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
FA-118T 32.0000MA20X-AJ3
DigiKeys produktnummer
FA-118T32.0000MA20X-AJ3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA-118T 32.0000MA20X-AJ3
Beskrivning
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FA-118T 32.0000MA20X-AJ3 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
32 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,014" (0,35mm)