ABM12W-32.0000MHZ-7-D1X-T3 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 1 746
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 1 899
Datablad
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
ECS Inc.
ECS Inc.
EPSON
Jauch Quartz
Diodes Incorporated
32 MHz ±10ppm Kristaller 7pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning