8Q-26.000MEEI-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
Similar
Jauch Quartz
Parametrisk ekvivalent
Siward
I lager: 500
26 MHz ±10ppm Kristaller 16pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Q-26.000MEEI-T
DigiKeys produktnummer
887-8Q-26.000MEEI-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
887-8Q-26.000MEEI-TCT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Q-26.000MEEI-T
Beskrivning
CRYSTAL 26MHZ 16PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
16pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
26 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,016" (0,40mm)