XTL901100-B63-182
DigiKeys produktnummer
3994-XTL901100-B63-182TR-ND - Remsa och spole (TR)
3994-XTL901100-B63-182CT-ND - Remsbit (CT)
3994-XTL901100-B63-182DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XTL901100-B63-182
Beskrivning
CRYSTAL 1.6 X 1.2MM 26MHZ 16PF
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
26 MHz ±10ppm Kristaller 16pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
16pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
26 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,016" (0,40mm)