8Q-26.000MEEE-T är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
Similar
ECS Inc.
I lager: 22
Datablad
Jauch Quartz
I lager: 0
Jauch Quartz
Bilden för 8Q-26.000MEEE-T är inte tillgänglig
8Q-26.000MEEE-T
DigiKeys produktnummer
887-8Q-26.000MEEE-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Q-26.000MEEE-T
Beskrivning
CRYSTAL 26.0000MHZ 12PF SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
26 MHz ±10ppm Kristaller 12pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
8Q-26.000MEEE-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
12pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Frekvens
26 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,016" (0,40mm)