8Q-26.000MEEC-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 3 380
Datablad
Abracon LLC
Abracon LLC
I lager: 600
I lager: 856
ECS Inc.
ECS Inc.
Jauch Quartz
Jauch Quartz
Parametrisk ekvivalent
I lager: 22
26 MHz ±10ppm Kristaller 9pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Q-26.000MEEC-T
DigiKeys produktnummer
887-8Q-26.000MEEC-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
887-8Q-26.000MEEC-TCT-ND - Remsbit (CT)
887-8Q-26.000MEEC-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Q-26.000MEEC-T
Beskrivning
CRYSTAL 26MHZ 9PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
9pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Frekvens
26 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,016" (0,40mm)