8Q-24.000MEIV-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 0
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 2 602
Datablad
Jauch Quartz
Jauch Quartz
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
ECS Inc.
I lager: 555
EPSON
24 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
8Q-24.000MEIV-T
DigiKeys produktnummer
887-8Q-24.000MEIV-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
887-8Q-24.000MEIV-TCT-ND - Remsbit (CT)
887-8Q-24.000MEIV-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Q-24.000MEIV-T
Beskrivning
CRYSTAL 24MHZ 8PF SMD
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
24 MHz
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,016" (0,40mm)