ABM12W-24.0000MHZ-6-D1X-T3 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 2 602
Datablad
24 MHz ±10ppm Kristaller 6pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning