ABM12W-24.0000MHZ-8-D1X-T3 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 0
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 2 602
Datablad
Jauch Quartz
Jauch Quartz
Parametrisk ekvivalent
TXC CORPORATION
Parametrisk ekvivalent
ECS Inc.
I lager: 555
EPSON
24 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning