7V-24.000MAAV-T
DigiKeys produktnummer
887-1805-2-ND - Remsa och spole (TR)
887-1805-1-ND - Remsbit (CT)
887-1805-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7V-24.000MAAV-T
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Detaljerad beskrivning
24 MHz ±30ppm Kristaller 8pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
7V-24.000MAAV-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
24 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,035" (0,90mm)