8Z-24.000MAAV-T
DigiKeys produktnummer
887-1992-2-ND - Remsa och spole (TR)
887-1992-1-ND - Remsbit (CT)
887-1992-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Z-24.000MAAV-T
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 MHz ±30ppm Kristaller 8pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
8Z-24.000MAAV-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
24 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)