7R-24.000MAAV-T
DigiKeys produktnummer
887-7R-24.000MAAV-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
887-7R-24.000MAAV-TCT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7R-24.000MAAV-T
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 MHz ±30ppm Kristaller 8pF 150 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
24 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,05x1,65)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,081" x B 0,065" (2,05 x 1,65mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)