7M-25.000MAAJ-T
DigiKeys produktnummer
887-1132-2-ND - Remsa och spole (TR)
887-1132-1-ND - Remsbit (CT)
887-1132-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7M-25.000MAAJ-T
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±30ppm Kristaller 18pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
7M-25.000MAAJ-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
25 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)