C3E-25.000-18-3030-R
DigiKeys produktnummer
3997-C3E-25.000-18-3030-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
3997-C3E-25.000-18-3030-RCT-ND - Remsbit (CT)
3997-C3E-25.000-18-3030-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C3E-25.000-18-3030-R
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±30ppm Kristaller 18pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
C3E-25.000-18-3030-R Modeller
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
25 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)