7M-24.576MAHE-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TXC CORPORATION
I lager: 0
Datablad
Similar
TXC CORPORATION
I lager: 7 945
Datablad
Similar
Aker Technology Corp
Parametrisk ekvivalent
EPSON
Parametrisk ekvivalent
NextGen Components
24.576 MHz ±30ppm Kristaller 12pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
7M-24.576MAHE-T
DigiKeys produktnummer
887-1782-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7M-24.576MAHE-T
Beskrivning
CRYSTAL 24.5760MHZ 12PF SMD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
7M-24.576MAHE-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
12pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
24.576 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)