AM-24.576MAHE-T
DigiKeys produktnummer
AM-24.576MAHE-T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AM-24.576MAHE-T
Beskrivning
CRYSTAL 24.5760MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24.576 MHz ±30ppm Kristaller 12pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Tillv.
Driftläge
Grundton
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
24.576 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)
Lastkapacitans
12pF