FA-238 24.5760MA30V-W
DigiKeys produktnummer
FA-23824.5760MA30V-W-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA-238 24.5760MA30V-W
Beskrivning
CRYSTAL 24.5760MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24.576 MHz ±20ppm Kristaller 12pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FA-238 24.5760MA30V-W Modeller
Kategori
Lastkapacitans
12pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
24.576 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)