7M-24.000MAAJ-T
DigiKeys produktnummer
887-1130-2-ND - Remsa och spole (TR)
887-1130-1-ND - Remsbit (CT)
887-1130-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7M-24.000MAAJ-T
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Detaljerad beskrivning
24 MHz ±30ppm Kristaller 18pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
7M-24.000MAAJ-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
24 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)