8Z-24.000MAAJ-T
DigiKeys produktnummer
887-1144-2-ND - Remsa och spole (TR)
887-1144-1-ND - Remsbit (CT)
887-1144-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
8Z-24.000MAAJ-T
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Detaljerad beskrivning
24 MHz ±30ppm Kristaller 18pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
8Z-24.000MAAJ-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
24 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)