7M-19.200MEEQ-T
DigiKeys produktnummer
887-1322-2-ND - Remsa och spole (TR)
887-1322-1-ND - Remsbit (CT)
887-1322-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
7M-19.200MEEQ-T
Beskrivning
CRYSTAL 19.2000MHZ 10PF SMD
Detaljerad beskrivning
19.2 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
7M-19.200MEEQ-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
19.2 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)